O nas

Czym jest escape room?

Escape room to zespołowa zabawa polegająca na uwolnieniu się z zamkniętego pomieszczenia tematycznego poprzez odnajdywanie przedmiotów i rozwiązywanie zagadek logicznych lub manualnych. Aby uwolnić się w wyznaczonym czasie 60 minut, uczestnicy muszą wykazać się sprytem,  spostrzegawczością, bystrym umysłem i umiejętnościami pracy w grupie. W Zakluczeni.pl oferujemy pokoje prezentujące najwyższy poziom stylizacji, przygotowania technicznego jak i pomysłowości samych zagadek i zadań. Dzięki temu na chwilę zapomnicie, że tak naprawdę nadal jesteście w Poznaniu i poczujecie się jak byście byli w miejscu, które imituje dany pokój!

Zabawa dla każdego…

Oferowana przez nas gra jest doskonałą formą zabawy dla wszystkich ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie, w towarzystwie znajomych lub rodziny. Rozwiązywanie zagadek pozwalających przejść do kolejnego etapu i w rezultacie prowadzących do osiągnięcia celu gry – uwolnienia się -jest niezwykle pasjonujące i satysfakcjonujące, a dzięki doskonałemu klimatowi panującemu w naszych pokojach jest ono ekscytującym i niezapomnianym przeżyciem.

…i na każdą okazję!

Jest to doskonały pomysł na spotkanie z przyjaciółmi, spędzenie popołudnia z rodziną, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, nieszablonową randkę lub imprezę integracyjną dla pracowników. 

Dlaczego warto wybrać Zakluczeni.pl?

Wyróżnia nas przede wszystkim pasja z jaką podchodzimy do tworzenia naszych pokoi oraz pomysłowość i innowacyjność. Zapomnij o rozwiązywaniu zadań oderwanych od tematyki pokoju, polegających na zwyczajnym odnajdywaniu elementów, z których musisz ułożyć kod do otwarcia kolejnej kłódki – nasze zagadki są przemyślane, wpasowują się w tematykę i klimat pokoju oraz tworzą logiczny ciąg zdarzeń. To właśnie dzięki tym cechom jak i świetnemu przygotowaniu wizualnemu i technicznemu naszych pokoi, gracze na godzinę zapominają o świecie zewnętrznym i przenoszą się w świat niezapomnianej przygody. Zapraszamy do wspólnej zabawy w Zakluczeni.pl przy ul. Jackowskiego 33/2a w Poznaniu!