FAQ

FAQ – często zadawane pytania

 

  1. Ile osób może jednorazowo wziąć udział w zabawie?

Dopuszczalna liczba uczestników to 2-5 osób. Jednak optymalna ilość osób to 3-4.

  1. Jakie są sposoby płatności?

Płatności należy dokonać gotówką w PLN na miejscu.

  1. Czy jest jakiś limit wiekowy?

Tak, limity wiekowe podane są na stronach poświęconych danym pokojom. Osoby poniżej limitu wiekowego muszą przyjść z osoba dorosłą.

  1. Czy są jakieś inne przeciwwskazania do uczestnictwa w grze?

Nie zalecamy udziału w zabawie osobom cierpiącym na klaustrofobię lub inne schorzenia wykluczające zamknięcie w ograniczonej przestrzeni. Jeśli wybierasz się do Tajemnic Czarnobyla i cierpisz na epilepsję fotogenną, to koniecznie powiadom nas o tym zanim Cię zamkniemy. Nie przyjmujemy osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

  1. Z jakim wyprzedzeniem należy pojawić się w lokalu?

Należy pojawić się na czas – nie przychodzić wcześniej! Dla każdej rezerwacji przewidziany jest już dodatkowy czas na zapoznanie z zasadami, wprowadzenie itd.

  1. W jakich językach prowadzona jest gra?

Gra prowadzona jest w języku polskim lub angielskim. Jeśli rezerwujesz Lochy Królewskiej Przystani dla grupy angielsko-języcznej to poinformuj nas o tym z wyprzedzeniem w polu „pytania/sugestie” w formularzu rezerwacji lub telefonicznie.

  1. Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?

Nie. Najlepiej jest zarezerwować sobie termin co najmniej dzień przed planowanym przyjściem w naszym formularzu rezerwacji na stronie internetowej. Jeśli jednak podejmiesz spontaniczną decyzję i będziesz chciał przyjść do nas tego samego dnia, to koniecznie zadzwoń pod jeden z numerów podanych w zakładce „Kontakt” i spytaj o możliwość przyjścia – tak żeby nie trafić na zamknięte drzwi lub brak wolnego pokoju.

  1. Czy jest coś, czego mogę się wystraszyć?

Oprócz doskonałej zabawy nasze pokoje gwarantują mocne wrażenia, jednak wszystko w granicach rozsądku. Informacje o tym jaki klimat panuje w danym pokoju znajdują się na stronie poświęconej pokojowi (skala strachu). Jeśli jesteś wyjątkowo strachliwą osobą to powiedz nam o tym przed rozpoczęciem zabawy, a my o Ciebie zadbamy. Jeśli masz jakieś konkretne, silne fobie mogące wywołać atak paniki, to najlepiej poinformuj nas o nich przed rozpoczęciem zabawy, aby upewnić się, że pokój nie dostarczy Ci zbyt mocnych wrażeń.

  1. Co jeśli nie poradzimy sobie z którymś z zadań?

Aby ukończyć grę, wymagane jest przejście wszystkich zadań. Informacje o poziomie trudności pokoju znajdują się na stronie poświęconej danemu pokojowi (skala poziomu trudności). Jeśli jednak utkniecie w martwym punkcie, bez pomysłu na to jak ruszyć dalej, otrzymacie dodatkową podpowiedź umożliwiającą kontynuowanie zabawy.